Aylık arşivler: Kasım 2012

google dfp small Business

Google Dfp Small Business Nasıl Kayıt Olabilirim?

DFP Small Business gelişmiş özelliklere erişim sunan ve büyümekte olan yayıncıların hızlı bir şekilde hazırlayıp kullanmaya başlayabildikleri, ücretsiz barındırılan bir reklam sunma çözümüdür. Kolaylaştırılmış reklam trafiği, envanter yönetimi, gelir optimizasyonu ve ayrıntılı raporlama gibi gelişmiş özellikleri sayesinde DFP Small Business, sitenizdeki reklamları doğrudan reklamverenlere kolayca satabilmenizi sağlayan eksiksiz bir araç seti sunmanın yanı sıra, AdSense ve reklam ağları gibi ortaklar üzerinden sattığınız envanterden en yüksek kazancı elde etmenize yardımcı olmak üzere dinamik olarak çalışır.

google dfp small Business

Google Dfp Small Business Başlangıç

DoubleClick for Publishers (DFP) Small Business gelişmiş özelliklere erişim sunan ve büyümekte olan yayıncıların hızlı bir şekilde hazırlayıp kullanmaya başlayabildikleri, ücretsiz barındırılan bir reklam sunma çözümüdür. DFP Small Business, kolaylaştırılmış trafik işlemlerini, ileri düzey öngörme ve raporlama olanağını, entegre gelir optimizasyonunu ve dünyanın en geniş reklamveren havuzuna doğrudan erişimi içeren, doğrudan ve dolaylı olarak satılan reklamları yönetmek ve büyütmek için eksiksiz bir araç seti sunar. DFP Small Business, Google’ın hızlı ve güvenilir altyapısıyla büyümek için sağlam bir temel, esnek bir API ve dünyanın en büyük yayıncılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış güvenilir bir premium sürüme erişim sağlar.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, pazarlama ilke ve stratejilerinin aynı kalması beklenemez. Nitekim son dönemlerde Batı ülkelerinde pazarlamanın dijital boyutu önem kazanmış; bu sayede şirketler teknolojinin sınırsız imkanlarını da kullanmak suretiyle hedef kitle ve müşterilerine daha kolay ulaşır olmuşlardır. Dijital pazarlamanın tüm yönleri ile anlaşılması için bu konuda eğitim almak çok önemlidir.

dijital pazarlama nedir

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama, bilgisayar, tablet, smartphone, akıllı cep telefonu, dijital billboards, oyun konsolları gibi elektronik cihazları kullanarak tüketicilerle ve iş ortakları ile bağlantıya geçmektir. Dijital Pazarlama, e-posta, sosyal ağlar vb. kanalları kullanarak, her hangi bir kuruluş yada markanın gelişimine yol açan bir süreçtir.

Search Engine Marketing (SEM) Arama Motoru Pazarlaması Nedir?

Search Engine Marketing (SEM) Arama Motoru Pazarlaması Nedir?

SEM (Search Engine Marketing) Sitenizin ücretini ödeyerek arama sonuçlarında arama motorlarında da en üst kısımdaki sponsor link yada sağ taraftaki sponsor link kısmında gözükerek, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan bağlantı reklamlarıdır. Ülkemizde en çok kullanılan arama motorlarının bir çoğu arama motoru pazarlamasını desteklemektedir. Nasıl Çalışır? Reklamlarınızı siz oluşturursunuz Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan […]

Video Sitesi İçin Seo Önerileri

Video Sitesi İçin Seo Önerileri

Arama motorları web sitenizi ziyaret ettiğinde içeriğinizdeki active x denetimlerinin tam anlamıyla ne içerdiğini anlayamayabilirler. Bu yüzden genellikle flash player gibi eklentilerle çalışan videoları arama motorlarına tanıtmak için, yapacağımız ilk iş, web standartlarından yararlanmak olmalıdır.

Seo Öğrenme

Seo Öğrenme

Seo için herkes kolay öğrenilebilir ve uygulanabilir zannetmektedir. Ancak Seo içerisinde on-page ve off-page faktörler barındıran ve uzmanı tarafından uygulanmadığında projenize katkıdan ziyade zarar verecek bir uygulama haline dönüşebilir. Bu nedenle seo öğrenme konusunda çok hevesli değilseniz, uzman olduğunuz konulara yoğunlaşın. Ancak illa da öğrenme istiyorum diyenlere başlamaları için arama motorlarının tavsiyerinden yola çıkmalarını tavsiye […]