google dfp small Business

Google Dfp Small Business Nasıl Kayıt Olabilirim?

DFP Small Business Nedir?

DFP Small Business gelişmiş özelliklere erişim sunan ve büyümekte olan yayıncıların hızlı bir şekilde hazırlayıp kullanmaya başlayabildikleri, ücretsiz barındırılan bir reklam sunma çözümüdür.

Kolaylaştırılmış reklam trafiği, envanter yönetimi, gelir optimizasyonu ve ayrıntılı raporlama gibi gelişmiş özellikleri sayesinde DFP Small Business, sitenizdeki reklamları doğrudan reklamverenlere kolayca satabilmenizi sağlayan eksiksiz bir araç seti sunmanın yanı sıra, AdSense ve reklam ağları gibi ortaklar üzerinden sattığınız envanterden en yüksek kazancı elde etmenize yardımcı olmak üzere dinamik olarak çalışır.

Bu yeni nesil platform, Google’ın hızlı ve güvenilir altyapısıyla büyümek için sağlam bir temel, esnek bir API ve dünyanın en büyük yayıncılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış güvenilir bir premium sürüme erişim sağlar.

DFP Small Business benim için doğru bir ürün mü?

Aşağıdaki özelliklere sahipseniz lütfen DFP Small Business’ı değerlendirin:

  • Web sitenizden reklam alanı satın almak isteyen reklamverenlerden talepler almaya başladıysanız.
  • Birden fazla reklam ağını yönetiyorsanız ve en yüksek kazancı elde etmenizi sağlayacak reklamları yayınlamanın tutarlı bir yolunu bulmanız gerekiyorsa.
  • Sınırlı eğitim süresi ve trafik adımlarıyla, reklam sunmayı hızlı bir şekilde başlatmak istiyorsanız.
  • Reklamlarınızın ne zaman, nerede ve kime yayınlandığı konusunda daha fazla denetime sahip olmaya ihtiyacınız varsa.

Google Dfp Small Business Ürününe Nasıl Kayıt Olabilirim?

Mevcut Google AdSense yayıncıları DFP Small Business’a https://services.google.com/fb/forms/dfpsbsignuptr/ adresinden kaydolabilirler. Sitenizde AdSense’i çalıştırma zorunluluğunuz yoktur; ancak, bir AdSense hesabınızın olması DFP Small Business hesabının oluşturulması açısından teknik bir zorunluluktur.

AdSense yayıncısı değilseniz, kaydolmak için https://www.google.com/adsense/gam-g-app-single-1?hl=tr  adresindeki gerekli adımları izleyin. AdSense hesabınız onaylandığında, DFP Small Business’a kayıt olarak başlayabilirsiniz.

Google Dfp Small Business Ücretli Mi?

Aylık 90 milyondan az gösterime sahip adsense yayıncısı websiteleri için Google bu ürünü tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu rakama Adsense gösterimleri dahil değildir. Eğer aylık 90 Milyondan fazla gösterime sahipseniz, Google Dfp Premium ürününe geçmeniz gerekiyor. Ürün fiyatları hakkında Google net bir bilgi vermiyor. Ancak https://www.google.com/appserve/fb/forms/publishergeneral/ adresinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra size geri dönüş yapıyorlar.

“Google Dfp Small Business Nasıl Kayıt Olabilirim?” üzerine bir yorum

  1. Böyle bir şeyden ilk defa burada haberdar oldum. Şimdiye kadar bu konuda bildiğim bir buysellads vardı. Teşekkürler.

Yorumlar kapalı.